Logo Záhorská Bystrica
Moderná v tradíciách

PRACOVNÁ PONUKA – REFERENT EKONOMICKÉHO ODDELENIA

kasa

Miestny úrad mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrica ponúka prácu referenta  ekonomického oddelenia.

Informácie o pracovnom mieste:
Miesto výkonu práce: Mestská časť Bratislava – Záhorská Bystrica, Námestie Rodiny 1,

                                      843 57 Bratislava
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú, plný pracovný úväzok
Termín nástupu: ihneď

Rámcová náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  1. Komplexné zabezpečovanie prác na úseku rozpočtovania a financovania.
  2. Metodické usmerňovanie rozpočtového procesu a vedenia účtovníctva mestskej časti, vrátane rozpočtových a príspevkových organizácií zriadených mestskou časťou.
  3. Riadenie a dohľad pri uplatňovaní právnych noriem v oblasti financovania hospodárstva mestskej časti počnúc procesom zostavovania rozpočtu, určovaním pravidiel rozpočtového hospodárenia, priebežným hodnotením plnenia rozpočtu, finančným usporiadaním všetkých vzťahov k rozpočtu a končiac zostavením návrhu záverečného účtu mestskej časti
  4. Metodické usmerňovanie plnenia a sledovania pohľadávok a záväzkov mesta vrátane vymáhania, odsúhlasovania stavu majetku mesta a výsledkov jeho inventarizácie.
  5. Styk s peňažnými ústavmi a poistenie majetku.
  6. Vedenie účtovníctva podľa platných predpisov a kontrolovanie pohyb na jednotlivých účtoch syntetickej a analytickej evidencie v rozsahu schváleného rozpočtu
  7. Spracovávanie individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierky rozpočtového hospodárenia mestskej časti za uplynulé rozpočtové obdobie, zabezpečovanie overenie účtovnej závierky externým audítorom
  8. Vypracovanie daňového priznania v súlade s daňovým poriadkom.
  9. Vedenie účtovnej evidencie majetku vo vlastníctve a správe mestskej časti

     a zabezpečovanie jeho ročnej inventarizácie

  1. Vedenie účtovnej evidencie pohľadávok, vedenie procesov vymáhania pohľadávok.

     monitoring účtovnej, daňovej, rozpočtovej, legislatívy a implementácia relevantných

     zmien

  1. Vyhotovovanie podkladov o platbách pre škodovú komisiu.

Kvalifikačné predpoklady

Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania.

Iné kritériá a požiadavky

Prax v oblasti ekonomiky, rozpočtovníctva, financií minimálne 10 rokov vo verejnej správe.

Znalosti právnych predpisov v oblasti ekonomiky a financií vo verejnej správe a súvisiacej legislatívy.

Bezúhonnosť.

Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, zdravotná spôsobilosť.

Znalosti MS Office.

Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita.

Vodičský preukaz skupiny B.

Zoznam požadovaných dokladov
Žiadosť o prijatie do zamestnania.
Podpísaný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktných údajov.
Overená kópia dokladu o vzdelaní.
Čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a o zdravotnej spôsobilosti.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4  Zákona č. 122/2013 Z.z.  o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Miesto podania žiadosti
Žiadosť s priloženými požadovanými dokladmi je potrebné doručiť na adresu: Miestny úrad Bratislava – Záhorská Bystrica, Námestie Rodiny 1, 843 57 Bratislava.

uctovnik - br

júl 2024
PoUtStŠtPiSoNe
« jún   aug »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31